Produkcja

Wytłaczanie


Oferujemy produkcję własnych profili i kształtowników z tworzyw sztucznych oraz wykonanie usługi wytłaczania profili barwionych w masie oraz dekorowanie profili foliami o różnych kolorach niemieckiej firmy Kurz.

Dysponujemy liniami do wytłaczania produkcji Metalchem. Gama wytłaczanych profili jest bardzo szeroka. Jesteśmy w stanie zrealizować różne projekty dotyczące wytłaczania profili po dostarczeniu rysunku lub wzoru.


 

Lakierowanie


Posiadamy własną lakiernię proszkową oraz nowoczesną lakiernię mokrą do Lakierowania natryskowego detali z worzyw sztucznych z uwzględnieniem pełnej gamy barw i odcieni wg RAL.


Wtryskiwanie


Oferujemy kompleksową obsługę w procesie wtrysku tworzyw sztucznych od dostarczenia wzoru lub rysunku do wykonania wyrobu gotowego barwionego w masie, malowanego natryskowo lub pokrycia powłoką metaliczną w prawie każdym kolorze.

Dysponujemy wtryskarkami o wysokiej technologii i wydajności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


 

Profilowanie na liniach wielorolkowych


Posiadamy nowoczesne wysokowydajne profilarki wielogłowicowe do profilowania taśm metalowych. Podążając za ciągle rosnącymi wymaganiami współczesnej gospodarki oraz naszych klientów produkujemy profile stalowe o zróżnicowanym kształcie i przeznaczeniu.

Nasza oferta skierowana jest głównie do przemysłu meblowego, przyjmujemy także zlecenia na wykonanie profil o kształtach wg zamówienia klienta.


Inne usługi


Nasza firma oferuje Państwu również usługi w zakresie: spawania, lakierowania, cięcia, gięcia itp.