Usługi

Oferujemy Państwu nie tylko usługi związane z produkcją akcesoriów meblowych, ale również:

Konfekcja


Oferujemy również usługi w zakresie konfekcjonowania akcesoriów meblowych zgodnie ze specyfikacją klienta.

W tej sprawie prosimy o kontakt z Panem Piotrem Orzełkiem lub Panem Patrykiem Markiszem.


 

Transport


Oferujemy współpracę w zakresie przewozów międzynarodowych i krajowych.. Dysponujemy taborem samochodowym o ładowności od 1,5 t do 24 t - plandeki, chłodnie, kontenery.

Główne kierunki naszego działania obejmują kraje: Niemcy, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Holandia, Belgia, Węgry, Austria. Gwarantujemy fachową i terminową obsługę. Na wszystkie Państwa pytania odpowie Pani Ewelina Orzełek-Cieśla. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


O innych usługach


Nasza firma oferuje Państwu również usługi w zakresie: spawania, lakierowania, cięcia, gięcia itp.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z działem Produkcji.


29 lat doświadczenia

Od 1989 roku dostarczamy wysokiej jakości akcesoria meblowe . Dzięki ciężkiej pracy w dążeniu do przyjętej przez firmę misji , obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów akcesoriów meblowych, współpracującym z największymi producentami mebli w kraju i za granicą.

Park maszynowy

Udoskonalanie i wdrażanie nowych produktów wymaga nieustannego wprowadzania nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych. Ciągle modernizacje i inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalają nam utrzymać niezawodną jakość produktów oraz ich przystępną cenę.

Misja firmy

Od początku założenia w 1989 roku, naszej firmie przyświecały: jakości i nieustanny rozwój. Nasza misja to ciągłe doskonalenie produktów, wdrażanie nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wszystko to dla jak najlepszej obsługi odbiorców.

Uznana marka

Przez 29 lat starań i podążania w kierunku wyznaczonych celów, staliśmy się jednym z wiodących producentów akcesoriów meblowych, współpracującym z największymi producentami mebli w kraju i za granicą. Uznana i rozpoznawalna marka to zasługa jakości produktów i szybkości reagowania na ciągle zmieniające się potrzeby klienta.