O firmie

P.P.H.U. K. Orzełek, K. Markisz Sp.J.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe K.Orzełek, K.Markisz rozpoczęło swoją działalność 1 maja 1989 roku. Jego założycielami i właścicielami są Krzysztof Orzełek i Krzysztof Markisz.

Nasza firma to prężnie rozwijające się rodzinne przedsiębiorstwo, którego celowi zawsze przyświecały jakości i nieustanny rozwój. Nasza droga to ciągłe doskonalenie produktów, wdrażanie nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych. Dzięki obranemu kierunkowi działania oraz najwyższej jakości produktom i szybkości reagowania na potrzeby klienta , obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów akcesoriów meblowych, współpracującym z największymi producentami mebli w kraju i za granicą.

 

Rozwój organizacyjny spółki


Rozwojowi organizacyjnemu spółki towarzyszy stała modernizacja technicznych aspektów działalności (parku maszynowego, infrastruktury itp.).

Podjęte działania gwarantują produkcję wyrobów o odpowiedniej jakości i dużej powtarzalności, zmniejszenie uciążliwości dla otoczenia, poprawę warunków pracy i bezpieczeństwa załogi, ciągłą poprawę zadowolenia klientów.

Posiadamy nowoczesny system magazynowania (ponad 3000 m² powierzchni) oraz dystrybucji. Własny transport, profesjonalny system logistyki przekłada się na najlepszą obsługę klienta każdego dnia.

Rozwój eksportu


Jakość naszych produktów jest doceniana także za granicą, dzięki niej stale pozyskujemy nowych partnerów w krajach UE rozszerzając współpracę eksportową.

 

Wysoka jakości oraz szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych


Od początku działalności, podążając za swoim celem, mamy na uwadze jakość i nieustanny rozwój.

Pełna kontrola jakości na każdym z etapów produkcji, wiedza i doświadczenia sprawiają że spełniamy wysokie wymagania klientów krajowych i zagranicznych. Duże możliwości produkcyjne pozwalają na szybkie zaspakajanie potrzeb odbiorców.

Najważniejszą wartością spółki jest personel.


Wkład i zaangażowanie całej ponad stu osobowej załogi pozwala na uzyskiwanie bezpieczeństwa finansowego i rozwój spółki.

Dbałość o wiarygodność przedsiębiorstwa i jego wizerunek, kojarzony z jakością naszych wyrobów i usług gwarantują zadowolenie odbiorców.

Dynamiczna i ambitna załoga nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje, technologowie z dużym doświadczeniem, to wartości które pozwalają na szybkie dostosowywanie się do stale rosnących potrzeb i oczekiwań klientów, równocześnie zapewnią naszym produktom przewagę konkurencyjną na rynku.

 

Ciągła inwestycja w park maszynowy


Nieustanne podnoszenie jakość produktów nie mogłoby być realizowane bez nowoczesnego parku maszynowego.

Ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne technologie towarzyszy zwiększanie jakość asortymentu przy jednoczesnym utrzymywaniu przystępnych dla klienta cen.

Dziś dzięki jakości produktów, profesjonalnej obsłudze, szybkości reagowania na potrzeby klienta i ciągłemu doskonaleniu, spółka współpracuje z wieloma odbiorcami z rynku krajowego i zagranicznego, dostarczając produkty o zaawansowanych rozwiązaniach technicznych i umiarkowanej cenie.

  • „Wysoka jakość produktów”
  • „Przystępne ceny”
  • „Innowacyjne rozwiązania”
  • „Nowoczesny park maszynowy”
  • „Rzetelność i szybkość reagowania”
  • „Duże możliwości produkcyjne”
  • „Zaangażowany i doświadczony personel”